AKTYWNE WAKACJE 2019 Z FITNESS MAESTRO
MAJORKA

 
      

Miejsce: MAJORKA – jedna z przepięknych wysp wyłaniająca się z Oceanu Atlantyckiego. Zachwyca egzotyczną urodą wulkanicznych krajobrazów, kolorami nieba, plażami i intensywnym błękitem oceanu. Miejscowość Costa Teguise to doskonałe miejsce na wypoczynek z możliwością aktywnego spędzania czasu na plaży i w miejscowości. 8 plaż, promenada wzdłuż oceanu, a także dostępność do wieczornych atrakcji pozwalają na duża dowolność turystycznych doznań. 10-cio kilometrowa Avenida del Playas to wieczorne życie z muzyką na żywo w wielu miejscach.

Plaża:  rozciąga się na długości 2000 metrów, pokryta jest białym, delikatnym piaskiem. Jak większość plaż na
wyspie urzeka widokami. Okoliczne plaże różnią się kolorem piasku i każda zachwyca urodą i wyrazistością.

Hotel - trzygwiazdkowy, składający się budynków o niskiej zabudowie, całość otoczona typową roślinnością kanaryjską.
Pokoje zadbane, utrzymane w klimacie zabudowy wyspy. Pokoje 2 osobowe z balkonem lub tarasem.
3 baseny hotelowe z bezpłatnymi leżakami i parasolami, bar przy basenie. Bezpłatne WI-FI dostępne w wydzielonych strefach.

Program rekreacyjny i prozdrowotny:
Dobra zabawa i aktywny odpoczynek przez cały czas pobytu, a w tym:
- gimnastyka poranna, elementy jogi, stretching w ogrodach hotelu lub na plaży,
- aerobik w morzu lub basenie hotelowym
- wieczorne zajęcia wyszczuplające i kształtujące sylwetkę, elementy tańca
- fitness w formie zabawy, animacje plażowe i wakacyjne
- wieczorne zabawy taneczne i zabawy integracyjne

Termin: 07.07.– 21.07.2019 Cena: 4850zł (zaliczka 2000zł przy rezerwacji)
Turnus tygodniowy 07.07-14.07.2019 Cena: 3200 (zaliczka 2000zł przy rezerwacji)

Cena obejmuje:
- codzienne zajęcia fitness, z dostosowaniem do możliwości zdrowotnych i kondycyjnych uczestników
- profesjonalną opiekę instruktorów sportu i rekreacji oraz ofertę zajęć prozdrowotnych
- przelot z Poznania, transfer z i na lotnisko
- 14/7 noclegów w hotelu (pokoje 2 osobowe)
- wyżywienie HB. opiekę pilota i rezydenta
- ubezpieczenie KL, NW do 15.000€/osobę
- obowiązkową opłatę lotniskową 300 zł i 240 zł (w cenie skierowania)
- warunki rezerwacji grupowych

        
                      
                    Informacje i zapisy:
                              
                     ela@fitnessmaestro.pl   tel. 501 502 630,     Fitness Klub Maestro, Poznań  ul. Newtona 2   

                   
                    newtona@fitnessmaestro.pl

                    Wpłaty tytułem rezerwacji 2000 zł w siedzibie Fitness Klubu Maestro 
                    lub wpłata na konto: 50 1020 5558 1111 1816 5950 0010 – Fitness Maestro

       

Wycieczki fakultatywne

1. Gran Tour Lanzarote – przejazd do głównej atrakcji wyspy: Parku Narodowego Timanfaya, z najmłodszymi wulkanami na Lanzarote, nazywanymi Górami Ognia. W programie: pokazy geotermalne, wizyta w regionie La Geria słynącym z niezwykłego sposobu uprawy winorośli, Jameos del Agua – fragment tunelu wulkanicznego, fenomen przyrody zaaranżowany przez Cesara Manrique, Los Hervideros – Wrzące Wybrzeże, miejsce zetknięcia gorącej lawy z Atlantykiem, El Golfo – kraterowe jeziorko o niezwykłej, szmaragdowej barwie. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 66 EUR (zawiera: obiad, bilety wstępu i opiekę polskojęzycznego przewodnika).

2. Fuerteventura – wycieczka na sąsiednią wyspę archipelagu. W programie najciekawsze miejsca: góra Tindaya uważana przez pierwszych mieszkańców Fuerteventury za świętą, miasteczko Pajara z kościółkiem z fragmentem fasady w stylu azteckim, Betancuria – pierwsza stolica wyspy, park krajobrazowy z wydmami w pobliżu Corralejo. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 73 EUR (zawiera: prom Playa Blanca-Corralejo, obiad i napoje, bilety wstępu, opiekę polskojęzycznego przewodnika).

3. La Graciosa (rejs katamaranem) – wyprawa statkiem, następnie rejs katamaranem na La Graciosę - najmniejszą zamieszkaną Wyspę Kanaryjską. Przepiękne dziewicze krajobrazy i niezwykły spokój panujący na wyspie, to tylko jedne z nielicznych atutów przyciągających tu przede wszystkim osoby chcące odpocząć i zrelaksować się. La Graciosa zachwyca pięknymi widokami, krystalicznie czystą wodą i jedynym na wyspie, zamieszkałym przez 600 osób miasteczkiem. W programie zwiedzanie Caleta de Sebo, plażowanie, snurkowanie, kajaki (zalecane zabranie stroju kąpielowego i ręcznika). Cena – ok. 60 EUR (zawiera: przekąskę oraz obiad, napoje bezalkoholowe, piwo i sangrię podczas trwania rejsu).

4. Żółta łódź podwodna – Submarine Safaris – doskonałą okazją do zwiedzania Lanzarote z innej perspektywy jest zanurzenie się łodzią podwodną na głębokość do 30 metrów. Załoga jednej z 15 na świecie takich łodzi zaprasza na pokład. Pod wodą czekają nie tylko kolorowe ryby i płaszczki, ale również zatopione wraki statków, będzie czas na zdjęcia i obserwację nurka, podczas dokarmiania ryb. Zejście po drabince do wody. Cena – ok. 55 EUR.

5. Nurkowanie po polsku – dzięki polskim instruktorom z jedynej polskiej bazy nurkowej na wyspie można na własne oczy zobaczyć podwodny świat Lanzarote. Niezliczone ławice ryb, urocze kraby i bajecznie kolorowe papugoryby to zaledwie kilka z wielu atrakcji czekających w przejrzystych i urzekających pięknem wodach oceanu. Oferta dostosowana do każdego stopnia zaawansowania, m.in. wycieczka podwodna dla osób nie potrafiących pływać oraz szereg profesjonalnych szkoleń dla dorosłych i dzieci (szczegóły na spotkaniu informacyjnym). Cena wycieczki podwodnej (intro nurkowe) - ok. 69 EUR.

6. Rancho Texas – park rozrywki, w którym podziwiać można pokazy ptaków drapieżnych, występy lwów morskich oraz popisy papug. Można tu spotkać najbardziej reprezentatywne gatunki fauny amerykańskiej, takie jak bizony czy pancerniki oraz zwierzęta z innych regionów świata, np. białe tygrysy. Wspaniała przygoda dla całej rodziny! Na terenie parku znajduje się basen z 2 zjeżdżalniami (zalecane zabranie stroju kąpielowego). Cena: - ok. 22 EUR, dzieci do 11 lat – ok. 17 EUR. Dopłata za autobus z Playa Blanca i Costa Teguise – ok. 4 EUR/os. Godziny i miejsca zbiórki zostaną podane przez rezydenta podczas zakupu biletu.

7. Wyprawy trekkingowe – trasa północna: wejście na wulkan La Corona, gdzie można podziwiać endemiczne rośliny, przejście do plaży Famara; trasa południowa: wejście na Caldera Blanca, z którego widać Park Narodowy Timanfaya. Wyprawy półdniowe, średni stopień trudności. Cena – ok. 40 EUR (zawiera: opiekę anglojęzycznego pilota i piknik).